ДІАГНОСТИКА зубів Запоріжжя

Фахівці клініки «Арт Стоматології» впевнені, що якість лікування зубів залежить від правильності постановки діагнозу. Щоб спланувати ефективну схему терапії, вони використовують передові методи апаратної діагностики.

Основні способи діагностики порожнини рота і стану зубів

Візуальним способом можна виявити тільки поодинокі захворювання, яскраво-виражені запальні процеси, пошкодження емалі, карієс на зовнішніх поверхнях зубів. Для виявлення внутрішніх проблем, поразок в важкодоступних місцях необхідно апаратне обстеження. У клініці воно проводиться кількома способами:

ортопантомограмма;
Комп’ютерна томографія;
прицільна рентгенографія.

Ортопантомограмма: суть і особливості методу

Метод використовується для отримання панорамних знімків. Він підходить для оцінки верхньої та нижньої щелеп, а також скронево-щелепної зони. Цей спосіб відрізняється високою швидкістю, не доставляє дискомфорту. Завдяки йому лікар отримує повну картину анатомії будови щелепи, стану тканин.

Призначається ортопантомограмма при необхідності діагностики прихованого карієсу, оцінки герметичності пломб, якості пломбування каналів, з’ясування співвідношення щелеп і гайморової пазух, виявлення патологій твердих і м’яких тканин, кіст, інших захворювань.

Комп'ютерна томографія

Діагностика зубів в Запоріжжі для отримання максимально точної інформації проводиться методом комп’ютерної томографії. Він дозволяє отримати 3D-знімки високої якості. На них відображається будова зубочелюстного апарату в трьох різних порожнинах.

Тривалість дослідження становить близько 20 секунд. За одну процедуру лікар отримує до двох сотень знімків. На їх підставі комп’ютерною програмою будується тривимірна модель. На ній видно коріння, будова каналів, кровоносної системи, патології слизових, дефекти на альвеолярної кістки, хвороби пародонту, приховані каріозні поразки, новоутворення, інші аномалії.

прицільна рентгенографія

Прицільна рентгенографія призначається при необхідності оцінки стану декількох, розташованих поруч зубів. Метод дозволяє отримувати двомірні знімки для діагностики пародонтозу, пародонтиту, пульпіту, карієсу, візуалізації складності травм, перевірки якості чищення каналів.

Вибирається метод діагностики лікарем після візуального огляду і складання карти скарг пацієнта.

Наші послуги

Болить зуб

Відновити зуб

Провірити зуб

Поставити імплант

Відбілити зуби

Видалити зуб

Очистити зуби

Поставити протез

Запишитесь на прием уже сейчас!