Болить зуб

Відновити зуб

Провірити зуб

Поставити імплант

Відбілити зуби

Видалити зуб

Очистити зуби

Поставити протез

Про нас

0
Пацієнтів
0
Задоволених пацієнтів
0
Імплантацій
0
Протезувань

АРТ СТОМАТОЛОГІЯ – багатопрофільна стоматологічна клініка оснащена новітнім обладнанням.

Стоматологічна клініка «АРТ СТОМАТОЛОГІЯ» давно зарекомендувала себе як висококваліфікований і надійний медичний заклад, який щодня отримує позитивні відгуки та рекомендації вдячних пацієнтів, а «чесна ціна» – обов’язкова умова лікування в клініці. Наприклад, імплантація зубів – ціна включає в себе безпосередньо імплантат, процедуру імплантації, ліки та витратні матеріали.

Previous
Next

«АРТ СТОМАТОЛОГІЯ» – передова стоматологічна клініка широкого профілю, яку заснували Мосейко Олександр Олексійович, професіонал з величезним досвідом, і його учень, головний лікар клініки – Оніпко Євген Леонідович.

Заслужений лікар України Мосейко А.А. разом з Оніпко Е.Л. зібрали і згуртували команду кращих фахівців і однодумців. Всі лікарі нашої клініки є дипломованими фахівцями, які дуже уважно ставляться до кожного пацієнта і дотримуються концепції індивідуального підходу і лікування.

Чому варто відвідати нашу клініку

Прийом ведуть фахівці з величезним досвідом роботи.

Для підтримки високого рівня медичного обслуговування лікарі і медсестри постійно проходять навчання, відвідують конференції, спеціалізовані семінари і курси підвищення кваліфікації в Україні і за кордоном.

Про нас говорят

Персонал

Мосейко Олександр

Хірург/Імплантолог

Оніпко Євген

Хірург/Імплантолог

Запишіться на прийом вже зараз!

Стоматологія Запоріжжя

Здоров’я зубів безпосередньо впливає на зовнішність і стан організму в цілому. Своєчасне лікування захворювань ротової порожнини допоможе запобігти проблеми з шлунково-кишковим трактом, дихальними органами і навіть знизить ризик розвитку раку. Естетичні і відновлювальні процедури подарують гарну посмішку, чітку мову, свіжий подих. Стоматологи в Запоріжжі пропонують для цього всі види сучасних послуг – від лікування карієсу до установки вінірів і імплантів.

Профілактика і гігієна - як уникнути проблем

Фахівці клініки «Арт Стоматологія» допомагають пацієнтам знизити ймовірність захворювань зубів і ротової порожнини. Вони рекомендують проходити профілактичні огляди двічі на рік, ретельно дотримуватися рекомендацій.

Разом з тим важливо періодично виконувати професійну чистку. Це комплексний захід, спрямований на видалення нальоту і зубного каменю. Для цього використовується ультразвукове, лазерне обладнання, спеціальні розчини, пасти, ручні інструменти. Завдяки чищенні емаль освітлюється на кілька тонів. Для більш вираженого ефекту пацієнти можуть пройти процедуру відбілювання.

Лікування та відновлення зубів

Стоматологія в Запоріжжі відкриває доступ до найбільш просунутим методам лікування, відновлення естетичної привабливості і природних функцій зубного ряду.

На першому етапі терапії завжди проводиться комплексна діагностика. Рентген-обстеження дозволяє виявити приховані проблеми, оцінити внутрішні пошкодження, підібрати схему лікування. Терапевтичний комплекс підбирається індивідуально, може включати в себе чистку каналів, видалення нервів, введення ліків для усунення патогенної мікрофлори. На наступному етапі невеликі пошкодження ліквідуються за допомогою пломбування, нарощування, установки вкладок. Стоматологи використовують сучасні матеріали, за допомогою яких можна домогтися кольору і форми природних зубів.

Якщо немає можливості застосування пломб і реконструкційних складів, в хід йде «важка артилерія». Залежно від стану зубного рада, кількості втрачених зубів, особливостей будови ясен, особистих побажань пацієнта, фахівці готові запропонувати установку коронок, знімних і незнімних протезів, мостів, імплантацію. В арсеналі клініки є безметалловая кераміка, металокераміка.