хірургія

У «АРТ СТОМАТОЛОГІЯ» проводяться такі види операцій:

  • Просте і складне видалення зубів.
  • Імплантація зубів.
  • Синус-ліфтинг.
  • Розщеплення кістки.
  • Кісткова пластика, пересадка кісткових блоків і впровадження кісткового матеріалу.
  • Пластика слизової оболонки порожнини рота.

Високий професіоналізм і ретельне дослідження проблеми до проведення операції – ось що є головними критеріями під час роботи хірургів-стоматологів в клініці «АРТ СТОМАТОЛОГІЯ». Наші фахівці, Мосейко Олександр Олексійович і Оніпко Євген Леонідович проведуть консультаційний прийом і підберуть необхідне вам лікування, виходячи з індивідуальних особливостей вашої клінічної ситуації, що є запорукою швидкого одужання.

Чесна ціна за хірургічні операції – наш принцип, ми не практикуємо прихованих платежів і комісій. Про це свідчать відгуки та рекомендації наших пацієнтів.

Знеболювання: анастезія і седація

У «АРТ СТОМАТОЛОГІЯ» всі операції проводяться тільки під знеболенням (анастезія), а якщо пацієнт бажає або є медичні показання, то під седацией. Сучасні знеболюючі препарати (анестетики) дозволяють пацієнтам нашої клініки повністю розслабитися під час проведення маніпуляцій і не дають побічних ефектів.

Знеболювання (анастезія) – зменшення чутливості тіла або його частини аж до повного припинення сприйняття інформації про навколишнє середовище і свій стан. Під час стоматологічного прийому найчастіше застосовується місцеве знеболення, коли пацієнт залишається в свідомості.

Седация – це стан схоже сон, при якому досягається зниження больової чутливості. Седация не є наркозом, але як і при наркозі під час седації зникає почуття страху і болю. Седация буває: інгаляційна (масочная), пероральна (лікарська) і внутрішньовенна. Седация повністю нешкідлива і не має побічних дій!

Ціни на хірургічне лікування

Вид робітЦіна
Видалення зубів400*
Складне видалення зубіввизначається після діагностики
Синус-ліфтингвизначається після діагностики
Кісткова пластикавизначається після діагностики
Пересадка кісткових блоківвизначається після діагностики
Розщеплення кісткивизначається після діагностики
Пластика слизової оболонки порожнини ротавизначається після діагностики

Наші послуги

Болить зуб

Відновити зуб

Провірити зуб

Поставити імплант

Відбілити зуби

Видалити зуб

Очистити зуби

Поставити протез

Запишіться на прийом вже зараз!