Імплантація зубів Запоріжжя

Суть методу. Показання до імплантації імплантів

Зуби дорослої людини не відновлюються. Їх втрата змінює прикус, призводить до деформації рис обличчя, порушує природні функції жування. В результаті страждають зовнішній вигляд, нервова систем, шлунково-кишкового тракту. Щоб запобігти проблемам, повернути естетику, в запорізькій клініці «Арт Стоматологія» пропонуються різні відновлювальні методики. Одна з них – імплантація.

Мета імплантації – заміщення відсутніх зубів. Суть процедури полягає в установці титанового імпланта, який повністю замінює зубної корінь. На ньому фіксуються абатмент і коронка. Використання різних технологій і матеріалів дозволяє домогтися бездоганного результату.

Залежно від складності імплантації, в клініці застосовуються загальна, локальна або комплексна анестезія. Для пацієнта процедура стає безболісної. Лікар отримує можливість спокійно працювати. При необхідності попередньо використовується кісткова пластика, спрямована на відновлення структури щелепи, необхідної для надійної фіксації штучного кореня.

Previous
Next

В яких випадках показана імплантація

Імплантація зубів в Запоріжжі здійснюється різними методами. Вона показана пацієнтам:

  • з повною адентією
  • таким, що втратили один або кілька сусідніх зубів;
  • які втратили крайні зуби;
  • який відмовився від традиційних протезів або мостів.

Імплантовані зуби потребують менш складному догляді. Після їх імплантації підвищується комфорт, знижується ризик кровоточивості, практично відсутня ймовірність зсуву, зменшується навантаження на щелепних систему.

Будова, види зубних імплантів

Будь зубної імплант має багатокомпонентну будову. У його конструкцію входять:

  • титановий штифт;
  • абатмент;
  • коронка.

Штифт імплантується в кісткову тканину. Він виступає в якості аналога природного кореня. На титановий гвинт встановлюється абатмент. Він може фіксуватися гвинтовим або цементним способами. Існують тимчасові і постійні елементи. Перші виробляються з пластика, другі – з цирконію. Коронка замінює сам зуб. Для установки на гвинтах використовуються металокерамічні, керамічні, металопластикові варіанти. Матеріал їх виготовлення визначає вартість, термін служби.

Існують різні конструкції для заміщення одного і декількох зубів. Для відновлення нижньої щелепи застосовується технологія All-on-3 – коронки фіксуються на трьох штифтах. Для заповнення всіх зубів підходить метод All-on-6. Конструкція передбачає установку імплантів в передній і бічних зонах. Вона гарантує рівномірний розподіл навантажень, підходить для пацієнтів з атрофованими кістковими тканинами. Метод All-on-4 заснований на імплантації чотирьох гвинтів у фронтальній частині і з боків. В окрему категорію входить вилична імплантація, застосовувана в рамках різних протоколів. Технологія Basal complex показана при гострій атрофії. Її суть полягає в особливому вигляді і розташуванні штучних коренів. Деякі з них мають збільшену довжину, розміщуються
під кутом.

Які використовуються методи імплантації

Імплантація зубів буває одноетапною і двоетапної. Перший метод використовується відразу після видалення, другий – передбачає отсроченную фіксацію коронки.

Технологія негайного навантаження

Експрес-імплантація дозволяє максимально скоротити час відновлення зубного ряду. В даному випадку гвинт імплантується в лунку видаленого зуба. Відразу на ньому фіксується тимчасова коронка. Після повного загоєння тканин – приблизно через 4-6 місяців встановлюється постійний протез.

Метод відстроченої навантаження

Класична технологія імплантації зубів здійснюється в два етапи. Спочатку в кісткову тканину імплантується штучний корінь. Коли металевий штифт приживається, відновлюються м’які тканини, на нього встановлюється протез. Між першим і другим етапом проходить кілька місяців. Все залежить від швидкості регенерації.

Ціни на імплантацію

Вид робітЦіна
Імплантація із застосуванням однокомпонентного імплантату українського виробництвавід 4000*
Імплантація із застосуванням двокомпонентного імплантату українського виробництвавід 5000*
Двокомпонентна імплантація із застосуванням імплантату іноземного виробництва
(Німеччина, Швейцарія)
від 10000*
Двокомпонентна імплантація із застосуванням імплантату іноземного виробництва
(Європа, Ізраїль)
від 7000*

Наші послуги

Болить зуб

Відновити зуб

Провірити зуб

Поставити імплант

Відбілити зуби

Видалити зуб

Очистити зуби

Поставити протез

Запишіться на прийом вже зараз!