Лікування зубів Запоріжжя

Захворювання зубів доставляють масу проблем. Вони викликають хворобливі відчуття, неприємний запах з ротової порожнини, провокують розвиток гострих і посилюють перебіг хронічних хвороб травної системи. За деякими даними карієс і інші патології підвищують ризик онкології. Клініка «Арт Стоматологія» в Запоріжжі пропонує клієнтам широкий перелік послуг з лікування зубів, що дозволяють попередити небажані наслідки.

Які методи лікування зубів використовуються в клініці

Схема і методи лікування захворювань зубів підбираються з урахуванням складності патології. Найбільш поширеними технологіями можна назвати:

  • ендодонтичну;
  • лазерну;
  • інфільтраціонну;
  • озонову.

Основні види ураження зубів. Верхній ряд: 1 – Поверхневий карієс. 2 – Глибокий карієс. Нижній ряд: 3 – Пульпіт. 4 – Періодонтит.

Що являє собою ендодонтичне лікування

Це традиційний метод терапії зубів, уражених карієсом. Він використовується в тих випадках, коли патологічні процеси зачіпають канали зубної одиниці. Суть технології полягає в комплексній обробці. Лікар звільняє порожнини від зіпсованих тканин, виконує промивання антисептичним розчином, поміщає всередину ліки. Видалення поразок здійснюється за допомогою бормашини.

Через кілька днів ефективність лікування оцінюється за допомогою вивчення рентгенографічних знімків. При відсутності запальних процесів порожнини очищаються від ліки, повторно обробляються, наповнюються гуттаперчей. Далі пацієнта чекає реставрація зубної коронки. Це може бути формування втрачених частин композитними матеріалами, установка керамічних вкладок, знімних або незнімних протезів.

Для забезпечення якісної терапії можуть застосовуватися сучасні інструменти та обладнання, в тому числі файли, мікроскоп, апекслокатор.

лазерна терапія

Лікування зубів в Запоріжжі лазером – одна з сучасних методик. Вона заснована на використанні лазерних хвиль певної довжини. Останні нагрівають і знищують уражені тканини.

Технологія відрізняється високою швидкістю і ефективністю. Її застосування дозволяє знизити ризики ускладнень. Лазер не пошкоджує здорові тканини, надає антибактеріальний ефект. Метод може бути болючим, якщо карієс зачіпає глибокі ділянки дентину і пульпи. Неприємні відчуття усуваються шляхом локального знеболення.

інфільтраційне лікування

В даному випадку для терапії використовуються полімерні склади. Ними обробляються уражені порожнини. Завдяки активним речовинам, що входять до складу лікарських препаратів, каріозні тканини розчиняються. Після цього стінки обробляються спеціальною смолою і просушуються. У утворилися «дірки» поміщається склад, твердне під впливом лампи полімеризації.

Підходить метод для лікування початкових стадій карієсу. Він дозволяє максимально зберегти цілісність емалі, зробити непомітними відновлені ділянки.

озонотерапія

Лікування озоном допомагає знищити патогенну мікрофлору в місцях з поверхневим карієсом. За допомогою спеціального апарату кисень перетворюється на озон і подається насадкою на пошкоджений зуб. Після обробки він покривається лікувальним гелем.

Найчастіше ця технологія призначається пацієнтам, які мають сукупні захворювання зубів і ясен. Завдяки їй прискорюється лікування запалень м’яких тканин.

відновлення зубів

Заключний етап лікування зубів будь-яким з перерахованих методом передбачає їх відновлення. Маленькі дефекти усуваються за допомогою пломбувальних матеріалів. Вони підбираються за кольором природної емалі.

Якщо на початкових етапах видалено значну кількість тканин, можуть знадобитися більш серйозні заходи. В арсеналі стоматологів є коронки, вініри, мостові конструкції. Зазвичай їх виготовляють індивідуально на підставі зліпка наявних зубів. Існує величезна різноманітність конструкцій, що розрізняються матеріалами, будовою, способом фіксації і видом кріпильних елементів.

Лікування зубів (терапевтична стоматологія)

Вид робітЦіна
Лікування карієсувизначається після діагностики
Лікування пульпітувизначається після діагностики
Лікування періодонтитувизначається після діагностики

Наші послуги

Болить зуб

Відновити зуб

Провірити зуб

Поставити імплант

Відбілити зуби

Видалити зуб

Очистити зуби

Поставити протез

Запишіться на прийом вже зараз!