Чищення зубів Запоріжжя

Всі люди мріють про білих і здорових зубах. Більшість з них чистять їх двічі в день, але цього далеко не завжди буває достатньо. На зубах утворюються тверді зубні відкладення і м’який наліт. Вони не тільки є естетичну проблему, а й загрожують розвитком серйозних захворювань. Ми розповімо, які методики використовуються для вирішення цієї проблеми, і де проводиться професійна чистка зубів в Запоріжжі на високому рівні.

Результат до і після виконання професійної гігієни порожнини рота

Previous
Next
Previous
Next

Для чого потрібна ця процедура

Навіть при самому ретельному, регулярне проведення гігієнічних заходів по догляду за порожниною рота людині не завжди вдається впоратися із зубним нальотом і не допустити утворення зубного каменю. За статистичними даними, до 80% дорослого населення світу в тій чи іншій мірі знайомі з подібною стоматологічної проблемою. Відкладення зберігаються в ясенних кишенях і міжзубної зоні. Поступово вони стають твердими, перетворюються на зубний камінь. Від нього неможливо позбутися домашніми методами. У ньому розмножуються небезпечні бактерії. Вони виробляють кислоту, що роз’їдає емаль.

Вони відповідальні за розвиток наступних патологій:

 • карієс;
 • пародонтоз;
 • гінгівіт;
 • пародонтит.

Крім захворювань ротової порожнини, ці мікроорганізми, будучи осередком хронічної інфекції, провокують наступ безлічі соматичних захворювань. У хворого можуть розвинутися патології травного тракту, а також сечостатевої сфери.

Який вплив надає професійна чистка

Ця процедура при видаленні зубних відкладень позбавляє відразу кілька від декількох проблем порожнини рота.

До них відносять:

 • оздоровлює тканини ротової порожнини;
 • робить зубну емаль світліше;
 • ліквідує хронічні вогнища інфекції;
 • знижує ризик розвитку запальних процесів у роті;
 • позбавляє від кровотечі з ясен;
 • проводить профілактику розхитування і випадання зубів;
 • прибирає неприємний запах з рота;
 • очищає зубну емаль від плям, які утворюються через харчових барвників і сигаретного диму.

Після професійного чищення посмішка пацієнта набуває привабливий зовнішній вигляд. Це підвищує його впевненість у собі.

Які методи застосовують для проведення цієї процедури

Зараз застосовуються кілька методик очищення порожнини рота від зубних відкладень.

Найбільш популярні такі способи:

 1. Механічний – цей спосіб вважають традиційним при видаленні зубного каменю і нальоту. Для цього використовують бормашину. За допомогою бору з поверхні емалевого шару поступово знімають відкладення шар за шаром. Після цього проводять шліфування зубів. До її недоліків відносять низьку якість видалення, дискомфорт в ході процедури.
 2. Ультразвук – він м’яко, без пошкоджень порожнини рота швидко позбавляє пацієнта від твердого нальоту навіть в самих важкодоступних місцях. Під впливом цієї методики гинуть всі хвороботворні бактерії. Процедуру проводять під місцевим знеболенням.
 3. Лазер – видалення зубного каменю за допомогою лазерного впливу вважають найбільш щадним. При ньому не пошкоджується емаль і м’які тканини в роті. Це випромінювання пошарово видаляє відкладення, поступово подрібнюючи їх до порошкоподібного стану. Потім водяний струмінь під тиском активно їх вимиває з важкодоступних місць. Під час процедури гинуть патогенні мікроорганізми. Процедура повністю безболісна, анестезія не потрібна.
 4. Хімічне видалення зубного каменю проводять за допомогою спеціальних розчинів. Чинними речовинами в них бувають кислоти або лугу. Тверді відкладення на зубах легко розм’якшуються, потім видаляються механічним шляхом. Цей метод легко ушкоджує тканини порожнини рота при найменших помилках у використанні. Під час процедури клієнта турбує неприємний смак цих речовин.

Максимальний ефект очищення зубів досягається при комплексному застосуванні відразу декількох методик.

Де можна зробити професійну чистку зубів в Запоріжжі

Для професійного догляду за порожниною рота звертайтеся в нашу стоматологічну клініку. Стоматологи “Арт Стоматології” виконають всі необхідні процедури якісно і швидко. Своїм клієнтам ми пропонуємо вигідні ціни. Записуйтеся до нас на прийом за вказаними на сайті телефонами.

Ціни на професійну чистку зубів і відбілювання
Вид робітЦіна
Професійна гігієнічна чистка зубів800*
Відбілювання зубів2500
Вектор терапія2800

Наші послуги

Болить зуб

Відновити зуб

Провірити зуб

Поставити імплант

Відбілити зуби

Видалити зуб

Очистити зуби

Поставити протез

Запишіться на прийом вже зараз!