ПРОТЕЗУВАННЯ ЗУБІВ Запоріжжя

Сучасна ортопедична стоматологія – це інновації, помножені на досвід минулих років. Раніше людям доводилося задовольнятися лише знімними конструкціями для відновлення зубного ряду. Однак зараз ситуація змінилася радикально. Доступні різні види протезування, з яких кожен пацієнт може вибрати для себе прийнятний варіант. Вам можуть запропонувати:

  • бюджетні металокерамічні протези;
  • ідеальні з точки зору естетики керамічні вкладки;
  • зручні і красиві протези з кераміки (безметалеві).

Також можна замовити і знімний протез, якщо в цьому є необхідність. Варто сказати, що знімне протезування зазнало ряд змін на краще. Тепер така штучна щелепа більш досконала, ніж раніше, нею набагато комфортніше користуватися кожній людині.

Previous
Next

Особливості протезування зубів в Запоріжжі

Відвідувати стоматологію необхідно не рідше, ніж раз на півроку. Такий профілактичний огляд потрібен, щоб своєчасно виявити можливі порушення або патології ротової порожнини. Що робити, якщо виникла потреба в установці протеза – знімного або незнімного? На даний момент протезування зубів Запоріжжя проводиться з використанням високотехнологічних методів. Вони є щадними, тому пацієнт не відчуває такого дискомфорту, як в клініках 20 століття. Навіть бюджетний варіант знімного протезу буде зручним і надійним. Тому можете забути про коронки, які натирають зуби або про знімних щелепах, що випадають при розмові, прийомі їжі.

«Арт Стоматологія» пропонує своїм клієнтам на вибір установку сучасного і красивого протеза, який не буде завдавати дискомфорт і незручність. Щоб зрозуміти, яке протезування підійде саме вам, потрібна консультація фахівця клініки. Після огляду лікар зможе з упевненістю сказати, які конструкції варто вибрати в вашому випадку.

Новий підхід до протезування в «Арт Стоматології»

Ви хочете спробувати новий метод протезування? Тоді зараз саме час зважитися на оновлення та поліпшити естетику зубного ряду. У той час як будуть виготовлятися ваші нові протези, ортодонт тимчасово встановить в ротовій порожнині провізорні коронки. З їх допомогою ви зможете дочекатися установки постійних протезів без всякого незручності.

Який би вид протезування ви б не вибрали, комфорт та зручність з новими зубами вам гарантований. Якщо з яких-небудь причин потрібно буде встановити саме знімний протез, то і в цьому випадку не слід турбуватися про естетику своєї посмішки. Досвідчені професійні лікарі-ортодонти докладуть всіх зусиль до того, щоб протез підійшов вам найкращим чином. Крім того, сучасні технології забезпечать відмінну фіксацію нових зубів і високий рівень їх естетики. Тому будь-яке протезування в «Арт Стоматології» забезпечить вам красу посмішки і відмінне самопочуття без компромісів.

Ціни на протезування зубів

Вид робітЦіна
Керамічна вкладка (зубна вкладка, альтернатива пломбування)визначається після діагностики
Вініри (тонкі накладки для покриття зовнішньої поверхні зубів)визначається після діагностики
Вініри 360°визначається після діагностики
Протезування з використанням металокерамічних коронок2900 грн
Протезування з використанням безметаллових (цирконієвих) коронокот 5000 грн

Наші послуги

Болить зуб

Відновити зуб

Провірити зуб

Поставити імплант

Відбілити зуби

Видалити зуб

Очистити зуби

Поставити протез

Запишіться на прийом вже зараз!

Закрити меню