ПРОТЕЗУВАННЯ ЗУБІВ Запоріжжя

Сучасна ортопедична стоматологія – це інновації, помножені на досвід минулих років. Раніше людям доводилося задовольнятися лише знімними конструкціями для відновлення зубного ряду. Однак зараз ситуація змінилася радикально. Доступні різні види протезування, з яких кожен пацієнт може вибрати для себе прийнятний варіант. Вам можуть запропонувати:

  • бюджетні металокерамічні протези;
  • ідеальні з точки зору естетики керамічні вкладки;
  • зручні і красиві протези з кераміки (безметалеві).

Також можна замовити і знімний протез, якщо в цьому є необхідність. Варто сказати, що знімне протезування зазнало ряд змін на краще. Тепер така штучна щелепа більш досконала, ніж раніше, нею набагато комфортніше користуватися кожній людині.

Previous
Next

Особливості протезування зубів в Запоріжжі

Відвідувати стоматологію необхідно не рідше, ніж раз на півроку. Такий профілактичний огляд потрібен, щоб своєчасно виявити можливі порушення або патології ротової порожнини. Що робити, якщо виникла потреба в установці протеза – знімного або незнімного? На даний момент протезування зубів Запоріжжя проводиться з використанням високотехнологічних методів. Вони є щадними, тому пацієнт не відчуває такого дискомфорту, як в клініках 20 століття. Навіть бюджетний варіант знімного протезу буде зручним і надійним. Тому можете забути про коронки, які натирають зуби або про знімних щелепах, що випадають при розмові, прийомі їжі.

«Арт Стоматологія» пропонує своїм клієнтам на вибір установку сучасного і красивого протеза, який не буде завдавати дискомфорт і незручність. Щоб зрозуміти, яке протезування підійде саме вам, потрібна консультація фахівця клініки. Після огляду лікар зможе з упевненістю сказати, які конструкції варто вибрати в вашому випадку.

Новий підхід до протезування в «Арт Стоматології»

Ви хочете спробувати новий метод протезування? Тоді зараз саме час зважитися на оновлення та поліпшити естетику зубного ряду. У той час як будуть виготовлятися ваші нові протези, ортодонт тимчасово встановить в ротовій порожнині провізорні коронки. З їх допомогою ви зможете дочекатися установки постійних протезів без всякого незручності.

Який би вид протезування ви б не вибрали, комфорт та зручність з новими зубами вам гарантований. Якщо з яких-небудь причин потрібно буде встановити саме знімний протез, то і в цьому випадку не слід турбуватися про естетику своєї посмішки. Досвідчені професійні лікарі-ортодонти докладуть всіх зусиль до того, щоб протез підійшов вам найкращим чином. Крім того, сучасні технології забезпечать відмінну фіксацію нових зубів і високий рівень їх естетики. Тому будь-яке протезування в «Арт Стоматології» забезпечить вам красу посмішки і відмінне самопочуття без компромісів.

Ціни на протезування зубів

Вид робітЦіна
Керамічна вкладка (зубна вкладка, альтернатива пломбування)визначається після діагностики
Вініри (тонкі накладки для покриття зовнішньої поверхні зубів)визначається після діагностики
Вініри 360°визначається після діагностики
Протезування з використанням металокерамічних коронок2900 грн
Протезування з використанням безметаллових (цирконієвих) коронокот 5000 грн

Наші послуги

Болить зуб

Відновити зуб

Провірити зуб

Поставити імплант

Відбілити зуби

Видалити зуб

Очистити зуби

Поставити протез

Запишіться на прийом вже зараз!