Відбілювання зубів Запоріжжя

Візитною карткою кожної людини є посмішка. Неможливо бути красивим, модним без посмішки, що виробляє приємне враження на оточуючих. Але далеко не у кожного від природи білосніжні зуби. Тому простіше піти і відбілити їх в сучасній стоматологічній клініці «Арт Стоматологія».

Відбілювання зубів в Запоріжжі – доступна за ціною послуга, яка надається стоматологом-гігієністом. Ефект досягається хімічною реакцією або механічним впливом. Речовини отбеливающего складу в глибоких шарах емалі змінять фарбувальні пігменти, в результаті чого жовті і сірі відтінки йдуть. У деяких випадках використовують допоміжне зовнішній вплив, яке механічно очищають емаль або хімічно відбілюють її.

На відміну від освітлення відбілювання працює з глибокими шарами емалі, забезпечуючи білосніжний відтінок. Ця процедура не просто знімає в’їдаються забруднення, кавовий і чайний наліт, залишки барвників їжі, вина, вона втрачає нормальний стан емалі. Вибираючи клініку і лікаря, розгляньте всі способи відбілювання, ступінь ефективності, переваги та недоліки різних методів, гарантії, а також розгляньте питання, чи застосовна процедура до вашого образу життя, поточного виду.

види відбілювання

Лазерна процедура: гелем покривають зуби, потім лазерним променем досягають хімічної реакції в геле.Прі процедури можливий короткостроковий нагрів кістки, але ніяких змін всередині емалі не настає, її чутливість залишається в нормі. Досягається швидкий і помітний ефект. Ваші білосніжні зуби обов’язково помітять оточуючі.

Фотовідбілювання за допомогою стоматологічного обладнання. Під час проведення бурхливе хімічна реакція з виділенням кисню. Процедура підходить не всім, необхідна консультація.

Якщо емаль не виснажена, використовують лампи холодного світла – AMAZING WHITE. Процедура проводиться без болю, зуби захищені від нагрівання. З її допомогою освітлюють темні ділянки зубної кістки, виключається плямистість після процедури.

OPALESCENCE – метод із застосуванням реакції виділення кисню, підходить для людей з високою чутливістю зубів. Зміцнює зубну поверхню фторидом натрію і нітратом калію, дає освітлення на 8-10 тонів.

Внутрішньоканальний метод стоматологи дозволяють застосовувати вкрай нечасто, щоб не втратити зуб. Обробці піддається не тільки емаль зубів з віддаленим нервом, а й дентин. При наявності полімерних пломб будь-які методи не приносять користі.

Офісні методики – використання відбілюючих смужок, лаків, кап, олівців на основі перекису водню. При активному виробленню кисню проходять хімічні реакції, що руйнують темні пігменти органічного походження в глибоких шарах емалі. Щоб не виникло проблем з емаллю, звертайтеся в клініку «Арт Стоматологія»!

Кому не можна вибілювати зуби

Методики заборонені до застосування, якщо у вас:

 • вагітність або ви годуєте грудьми дитину;
 • непереносимість компонентів гелів;
 • надмірна чутливість;
 • молочні зуби, вік до 16 років;
 • захворювання суглоба, що не дозволяє довго тримати рот відкритим;
 • виснаження зубної емалі;
 • клиновидні пошкодження, карієс;
 • брекети;
 • цукровий діабет, гемофілія.

Перед процедурою потрібно вилікувати хвороби пародонту. Якщо в зубному ряду безліч штучних матеріалів, то вони не відбілити.

особливості процедури

Чи знаєте ви, що:

 1. Жовтий відтінок легше зробити білим, ніж сірий, оскільки останній дається від народження.
 2. Пігментні плями піддаються чищенню складніше, ніж кавовий наліт, винні барвники.
 3. При наявності хімічного опіку на емалі доводиться обпилювати і пломбувати зуб.
 4. Іноді природні властивості емалі не дозволяють відбілити зубну тканину.
 5. Після відбілювання потрібно деякий час побути на дієті, уникати їжі з барвниками, які псують результат.

Вибираючи клініку і методику відбілювання, враховуйте особливості свого організму. Правильний метод допоможе вибрати хороший лікар.

Ціни на професійну чистку зубів і відбілювання

Вид робітЦіна
Професійна гігієнічна чистка зубів800*
Відбілювання зубів2500
Вектор терапія2800

Наші послуги

Болить зуб

Відновити зуб

Провірити зуб

Поставити імплант

Відбілити зуби

Видалити зуб

Очистити зуби

Поставити протез

Запишіться на прийом вже зараз!